Kolejne spotkanie w ramach Polskiej Ligi Esportowej w League of Legends było starciem Młodzi Esports z Adive Esports. W tym przypadku dwa pewne zwycięstwa wpadły na konto Młodych, którzy wygrali 2:0.

Pierwszy mecz nie zapowiadał specjalnie porywającego widowiska. Mecz był prowadzony bardzo wolnym tempem, jednak to Młodzi Esports z każdą minutą zdobywali coraz większą przewagę. Kolejne obiekty brane przez nich na mapie skutkowały poszerzaniem dysproporcji w finansach drużyn, która w pewnym momencie wynosiła około 10.000 sztuk złota. W 25. minucie jedna walka drużynowa wystarczyła, aby zakończyć ten mecz, i tak też się stało. Po pewnym towerdivie Młodzi mogli cieszyć się z pierwszego zwycięstwa w tym BO2.

Drugie starcie było zdecydowanie bardziej dynamiczne. Jednak również tutaj Adive Esports wyraźnie odstawało od swojego oponenta, a różnica w goldzie sięgnęła na koniec aż 20.000 sztuk złota. W 21. minucie padł pierwszy Baron, natomiast trzy minuty później Młodzi Esports kończyli mecz, a Inspired na Evelynn mógł pochwalić się perfekcyjnym KDA rzędu 6/0/9.

VOD z meczu dostępny będzie pod tym linkiem.