Zgodnie z regulaminem Polskiej Ligi Esportowej drużyny mają czas, aby dokonać zmian w swoich składach. Z tej okazji skorzystało sporo ekip i następna kolejka może zaowocować zupełnie nieoczekiwanymi wynikami meczów!

 

Wśród zespołów Counter Strike: Global Offensive nie doszło do zbyt wielu transferów. Drużyny biorą przykład ze starszych kolegów, którzy pozostają w jednym składzie przez dłuższy okres czasu. Jednakże formacje z dołu tabeli postanowiły się wzmocnić, aby w końcu zdobyć pierwsze punkty.

 

Zajmujące ostatnie miejsce w naszym rankingu, Venatores, wymieniło aż dwóch zawodników. Patryk „Patitek” Fabrowski uznawany za duży talent na polskim podwórku dołączył w roli stand-ina przed tygodniem i bardzo dobrze zaprezentował się w meczu przeciwko Team Kignuin. Nic więc dziwnego, że włodarze postanowili zatrzymać tego zawodnika. Skład uzupełniono także pozyskanym z Grubasów, Krzysztofem „Starkiem” Lewandrowskim. Pieczę nad zespołem sprawowadzać będzie natomiast Maciek „lilou” Mozeluk. Ciekawe jak te zmiany wpłyną na grę „Myśliwych”.

 

Sezon poniżej oczekiwań zaczęło Pompa Team.black. Zespół posiada tylko jedno zwycięstwo na koncie, a apetyty były zdecydowanie większe. Z tego powodu ze składem pożegnał się Damian „Pevor” Kozioł. Jego miejsce zajął Wiktor „mynio” Kruk, który do tej pory strzelał dla Samsung4Gamers by InetKoxTV. Organizacja poinformowała także, że Piotr „p1xa” Wojtysiak nie będzie dłużej jej zawodnikiem. Póki co nie wiemy, kto zajmie jego miejsce.

 

Duże roszady zaszły także w Grubasach. Drużyna, która okazała się dużym zaskoczeniem, postanowiła mocno przebudować swój skład. Niespodziewanie odszedł kapitan zespołu Dominik „Gruby” Świderski i Stark. Jednakże pozostali zawodnicy nie załamali się z tego powodu i szybko udało im się znaleźć odpowiednie zastępstwo. Skład uzupełnią Karol „repo” Cybulski z Izako Boars oraz Michał „crank” Krystianiak.