Zgodnie z regulaminem Polskiej Ligi Esportowej drużyny mają czas, aby dokonać zmian w swoich składach. Z tej okazji skorzystało sporo ekip i następna kolejka może zaowocować zupełnie nieoczekiwanymi wynikami meczów!

W League of Legends bardzo szerokim echem odbiły się zmiany w drużynie prowadzącej w tabeli – e-Meryci wzmocnieni zostali nowym ADC. Na miejsce sziwka wszedł doskonale znany każdemu kibicowi Ligi Legends w Polsce zawodnik – Paweł „Woolite” Pruski. Do tego Paweł „delord” Szabla przesunięty został do głównego składu.

Nie mniej imponująco wyglądają nowe nabytki ekipy Katastrofa Awionetki. Zawodnicy zdecydowali, że rezygnują z Tracera z powodu bariery językowej i kłopotów związanych ze wspólnym graniem imprez lanowych. Na jego miejsce wskoczyła wschodząca gwiazda wśród polskich junglerów – Marcin „Qti3” Pawlak, występujący wcześniej w teamie Jasny Gwint. Z gry na górnej alei zrezygnował Piotr „Glebo” Dąbrowski i jego miejsce w kT zajął Tobiasz „Agresivoo” Ciba. Nieco wcześniej doszło też  do zmiany na pozycji marksmana – na to miejsce wszedł Adam „Sokół” Łagód.

Z Pompa Team do Meksyku „wyemigrował” Karol „T4nk Słomka. Lukę po nim wypełnił Bartosz „Bat0n” Wick. Nieco więcej zmian przeprowadzono w Digital Paradox – organizacja szuka drogi do pierwszej wygranej w PLE. Bubnika zastąpił Gilotyna, zaś Czekolad ustąpił miejsca na środkowej alei Arteemo.

Ciągle nie znamy też nicków graczy, którzy uzupełnią line-up drużyny Jasny Gwint. Okno transferowe jeszcze trwa – będziemy informować Was na bieżąco!