W przypadku Counter-Strike’a: Global Offensive wiosenna runda Polskiej Ligi Esportowej trwa w najlepsze. Przed nami już druga kolejka rozgrywek. Dziś w akcji zobaczymy cztery formacje – a w tym graczy PACT, których nie mieliśmy okazji podziwiać tydzień temu.

Wieczór rozpocznie się z wysokiego C. Oto bowiem na serwerze zobaczymy Team Kinguin pod wodzą Wiktora ‘TaZa’ Wojtasa. Tym razem „Pingwiny” mierzyć się będą ze strzelcami spod bandery Izako Boars. Obie drużyny na koncie zapisały już po jednym punkcie. Spółka Karola ‘rallena’ Rodowicza dobrze pamięta jeszcze remis z Codewise Unicorns. „Dzikom” natomiast bez wątpienia śni się przegrane Inferno podczas potyczki z PRIDE. Czy tym razem któraś z sekcji pokusi się o pełne zwycięstwo?

16.04.2018 – Team Kinguin vs Izako Boars – 18:00

Tuż po starciu „Pingwinów” z „Dzikami’ przyjdzie nam prześledzić konfrontację Codewise Unicorns i PACT. Kadra Szymona ‘Crityourface’ Pluty zanotowała udaną inaugurację zmagań, w niezłym stylu remisując z dużo wyżej notowanym Teamem Kinguin. PACT czeka natomiast ligowy debiut w trzecim sezonie. Czego się po nich spodziewać? Trudno przedwcześnie wyrokować. Trzeba jednak pamiętać, że skład ten przebrnął przez zamknięte kwalifikacje. A jak przyznał w rozmowie z nami sam Marcin Kurzawski, CEO PACT: – Turniej we Wrocławiu to tylko przystanek. Mierzymy dużo wyżej – w zwycięstwo sezonu zasadniczego.

16.04.2018 – PACT vs Codewise Unicorns – 20:00

Jutro w akcji zobaczymy również cztery zespoły.  Na serwerze ponownie pojawią się gracze Izako Boars, którzy tym razem podejmą x-kom team. W końcu do rywalizacji włączy się też AGO Esports. „Jastrzębie” podejmą SEAL Esports.