Ostatni dzień drugiego tygodnia Polskiej Ligi Esportowej przed nami. W walce o punkty i gotówkę zobaczymy dziś Venatores, INETKOX, Team Kinguin, Izako Boars, Pompa Team oraz SEAL Esports.

AGO Gaming i tomorrow.gg zapisały wczoraj na swoje konta ważne zwycięstwa, pozostawiając w tyle PRIDE oraz Check Point. O poprawę swoich pozycji w klasyfikacji postara się sześć kolejnych drużyn. Co ciekawe, w akcji po raz pierwszy zobaczymy dziś Team Kinguin. Kolejny raz swoje przewidywania przedstawił nam Adam ‘destru’ Gil – komentator Polskiej Ligi Esportowej, a także ceniony na polskiej scenie ekspert CS:GO.

18:00 – Venatores vs INETKOX                                             

Venatores rozpoczęło drugi sezon Polskiej Ligi Esportowej w dobrym stylu i powinno gładko ograć ekipę INETKOX. Pomimo wielkiej woli walki starej gwardii, „Myśliwi” mają szansę na dość łatwe 2:0 – z dużą pewnością mówi nam destru.

20:00 – Team Kinguin vs Izako Boars

Chociaż Izako Boars zaskoczyło w pierwszej kolejce Polskiej Ligi Esportowej i łatwo ograło swoich rywali, to jednak ekipa Team Kinguin jest dużo trudniejszym przeciwnikiem. Druga formacja kraju pomimo braku piątego zawodnika poradzi sobie z „Dzikami” i nie powinniśmy zobaczyć w tym spotkaniu niespodzianki – przekonuje nasz ekspert.

22:00 – Pompa Team vs SEAL Esports

Mocno zawodząca ostatnio Pompa Team mierzy się z nowym składem peeta i oskarisha. Podopieczni Isamu jeszcze niedawno byliby stawiani w tym spotkaniu na miejscu faworytów, ale obecnie coś idzie zdecydowanie nie po ich myśli. Pora jednak, żeby się przełamali i urwali jedną mapę – choć widzę też lekką szansę na to, że Pompa wygra z SEAL Esports cały pojedynek – stwierdza Gil.

Wieczór z Polską Ligą Esportową rozpocznie się dziś o 18:00. Pierwsze spotkanie skomentują destru i Olek ‘vuzzey’ Kłos. W dwóch kolejnych pojedynkach za komentatorskim biurkiem usiądzie natomiast Piotr ‘Izak’ Skowyrski oraz Patryk ‘easy’ Dzięcioł. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy również na relacje z meczów prowadzone w języku angielskim lub rosyjskim.