Wiosenna runda Polskiej Ligi Esportowej zbliża się wielkimi krokami. Nim na dobre rozpoczną się rozgrywki trzeciego sezonu, zdradzimy wam jeszcze kilka szczegółów dotyczących zmagań. Jesteście ciekawi, gdzie odbędą się finały zbliżającej się edycji?

Pierwszy sezon Polskiej Ligi Esportowej w całości odbył się przez Internet. Dotyczyło to również jego zwieńczenia. Podsumowanie drugiego zorganizowaliśmy jednak już podczas zamkniętej dla zespołów i mediów imprezy w Warszawie. Stały progres i troska o to, by każda kolejna odsłona rozgrywek podnosiła poprzeczkę następnej każe nam i tym razem pójść o krok dalej. Właśnie dlatego w 2018 roku w całość projektu pragniemy zaangażować również was – kibiców. Wobec tego finały LAN-owe Polskiej Ligi Esportowej odbędą się w Kielcach – podczas targów GameON. Nie może was na nich zabraknąć!

GameON jest największą imprezą związana z gamingiem w województwie świętokrzyskim. Targi technologii i wirtualnej rozgrywki każdego roku przyciągają do Kielc tysiące pasjonatów – także tych zafascynowanych elektroniczną rywalizacją. Dzięki Polskiej Lidze Esportowej esportu podczas tegorocznej edycji bezsprzecznie nie zabraknie. Walkę najlepszych zespołów Counter-Strike’a: Global Offensive i League of Legends w kraju podziwiać będziecie mogli już 23 i 24 czerwca.