Po remisie z proXimą przyszedł czas dla Pompy, aby wziąć się za bary z Illuminar Gaming w szóstej kolejce Polskiej Ligi Esportowej w League of Legends. Niestety – z brakiem powodzenia.

Kikis całkowicie zdominował pierwszą mapę – w pierwszym meczu już w szóstej minucie miał statystyki rzędu 3/0/1 i kreował grę swojej drużyny. A tempo rosło z każdą minutą – w 16. minucie było już 11 do 1 w zabójstwach, a w 17. minucie Illuminar Gaming już zamykało grę. I zniszczyło bez problemu Nexus drużyny przeciwnej.

Drugi mecz zaczął się zdecydowanie lepiej dla Pompy. Trzy pierwsze zabójstwa dały im początkową przewagę, która została poszerzone o kolejne cztery kille dla ekipy z Konektivem na czele. Do pewnego momentu utrzymywali niewielką, ale jednak przewagę nad swoim rywalem. Śmierć Shlatana w 24. minucie przekreśliła jednak całą różnicę, bo podarowała Illuminar Gaming darmowego Barona. Od tamtej pory to liderzy grupy z IceBeasto i Sebekxem jako osobami trzymający największy ciężar gry wiedli prym w tym starciu. A wszystko zakończyło się w 28. minucie, kiedy to Woolite wchodząc pod wieżę przeciwnika zmasakrował rywali przy asyście swojej drużyny. Po tej akcji dobicie Nexusa było tylko formalnością.

VOD z meczu jest dostępne pod tym linkiem.