Czas na drugą kolejkę Polskiej Ligi Esportowej! W walce o kolejne punkty zobaczymy dziś zawodników PRIDE, AGO Gaming, tomorrow.gg i Check Point.

Przed nami dwa wyjątkowo interesujące mecze. Wieczór rozpocznie starcie PRIDE i AGO Gaming, które – nie przesadzając – na kartach ligowej historii może zapisać się jako jeden z najciekawszych momentów sezonu. Naprzeciw siebie staną bowiem prawdziwe rewelacje polskiej sceny: mistrzowie pierwszej odsłony zmagań, a także drużyna, która z impetem wdarła się do krajowej czołówki. Chwilę później na serwerach stawią się reprezentanci tomorrow.gg i Check-Point, a więc rozgrywkowe „underdogi”. O to, jak mogą potoczyć się dzisiejsze pojedynki w ramach Polskiej Ligi Esportowej, tradycyjnie zapytaliśmy naszego eksperta i komentatora – Adama ‘destra’ Gila.

18:00 – PRIDE vs AGO Gaming

Dobre wyniki notowane ostatnio przez AGO Gaming w kolejnym spotkaniu Polskiej Ligi Esportwej mogą dawać przewagę właśnie „Aniołkom”. PRIDE jest ponadto w lekkim dołku, który pogłębił brak piątego zawodnika w zespole. Wydaje się jednak, że ten trudny czas dla podopiecznych Piotra ‚neqsa’ Lipskeigo już jednak minął i jeśli „Orzełki” złapią optymalną dyspozycję, mogą zagrozić ekipie AGO. Stawiam na remis – zdradził swoje typy Gil.

20:00 – tomorrow.gg vs Check Point

Check Point nie wykorzystało swojej pozycji „underdoga”, aby zaskoczyć wszystkich w pierwszej kolejce. Teraz sytuacja będzie dla nich coraz trudniejsza. Formacja ta nie może jednak zaprzestać na jednorazowym sukcesie, jakim był niewątpliwie awans do Polskiej Ligi Esportowej. Tonorrow.gg ma w swoich szeregach kilku obiecujących zawodników, a ci z meczu na mecz grają co raz lepiej. Myślę, że dzięki temu ekipa ta powinna poradzić sobie z Check Point na dwóch mapach, chociaż nie odbędzie się to bez kłopotów – przewiduje destru.

Wieczór z Polską Ligą Esportową rozpocznie się dziś o 18:00. Spotkania skomentują Piotr ‘Izak’ Skowyrski oraz Patryk ‘easy’ Dzięcioł. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy również na relacje z meczów prowadzone w języku angielskim lub rosyjskim.