Nowy sezon – nowe możliwości. Od dziś zmagania Polskiej Ligi Esportowej będziecie mogli śledzić za pomocą kolejnego kanału w mediach społecznościowych. Oficjalnie jesteśmy na Twitterze!

Do tej pory o przebiegu rozgrywek informowaliśmy za pomocą Facebooka, Instagrama czy też YouTube’a. Od dziś wkraczamy jednak również na Twittera. Na profilu https://twitter.com/PLEleague będziemy wam ćwierkać o najważniejszych wydarzeniach związanych z Polską Ligą Esportową. Śledząc dodatkowe źródło informacji, nie przegapicie już żadnej istotnej wiadomości związanej ze zmaganiami naszych zawodników. Twitter wydaje się również idealnym miejscem do prezentowania unikalnych treści. To na nim odnajdziecie ujęcia zza kulis ligi, szereg niedostępnych w innych miejscach nowinek, a także liczne ciekawostki dotyczące projektu.

– Zdajemy sobie sprawę z ogromnego znaczenia Twittera w świecie esportu. Widzimy też rosnącą popularność tego medium na polskim podwórku. Nie mogliśmy przejść obok tego obojętnie i od dziś również my będziemy ćwierkać o Polskiej Lidze Esportowej – ogłosiła szefowa projektu, Lena Bortko. –  Będzie on jednym z głównych źródeł informacji o naszych rozgrywkach, na którym znajdziecie dodatkowo masę ciekawostek zza kulis projektu – dodała.