Świadkami niezwykłego wydarzenia będziemy drugiego dnia ósmej kolejki Polskiej Ligi Esportowej. Przed nami przecież wyczekiwany od startu sezonu pojedynek Izako Boars oraz INETKOX.

18:00 – Izako Boars vs INETKOX

Na to spotkanie czekali wszyscy fani zarówno drużyny Izako Boars, jak samej osoby Piotra ‘izaka’ Skowyrskiego. Dopiero w ósmej kolejce odbędzie się bezpośrednie starcie zespołu internetowych gwiazd z klubem prowadzonym przez sławnego komentatora. Dziś wszystko stanie się jasne. Czy ekipa Kamila ‘kamila’ Kamińskiego zdoła „zasztyletować” swojego szefa, jak wcześniej się odgrażała? A może to izak utrze nosa swoim podopiecznym? Odpowiedź na to pytanie uzyskamy już za kilka godzin – spotkanie iBoras z „Koxami” otworzy bowiem dzisiejszy wieczór. Warto wspomnieć, że o ile INETKOX walczy już raczej o honor i jak największe oddalenie się od dna tabeli, „Dziki” mają jeszcze realne szanse na awans do fazy pucharowej. Każdy punkt jest dla nich na wagę złota.

20:00 – Venatores vs Check-Point

O ważne zwycięstwo, które przybliży zespół do strefy awansu, powalczą dziś również reprezentanci Venatores. „Myśliwi” plasują się aktualnie na piątym miejscu zestawienia i tylko krok dzieli ich do upragnionych finałów. Dzisiejsze spotkanie z Check-Point ma więc niebagatelne znaczenie dla podopiecznych Ernesta Ziółkowskiego. Chciałoby się powiedzieć, że kadra Patryka ‘patitka’ Fabrowskiego nie jest w stanie przegrać z formacją zamykającą tabelę, która do tej pory poniosła klęskę na każdym froncie Polskiej Ligi Esportowej. Przypomnijmy jednak, że to z Venatores pierwsze punkty zdobyli skazywani wówczas na porażkę gracze INETKOX. Counter-Strike rządzi się przecież swoimi prawami.

22:00 – Izako Boars vs AGO Gaming

Zwieńczenie kolejki to ponownie Izako Boars. Tym razem naprzeciw niezwykle niebezpiecznych graczy AGO Gaming. W czym swoich szans z dużo bardziej doświadczonymi rywalami upatrywać mogą „Dziki”? Po wczorajszym, zaskakującym remisie „Aniołków” z tomorrow.gg Damian ‘furlan‚ Kisłowski wspomniał, że jego zespół ma spory problem z rozgrywaniem meczów w późnych godzinach. Może to właśnie recepta Izako Boars na pokonanie bezwzględnego faworyta?

Wieczór z Polską Ligą Esportową rozpocznie się już o 18:00.