PLAY

KONKURS

+ Zgrzewka sprite na najbliższe pół roku!

Mateusz G.!

Gratulacje! Odezwiemy się do Ciebie w wiadomości email!

Poznaj specyfikacje techniczną nagród!

Arctis zakwestionowało wszystko, co wiesz o słuchawkach gamingowych, dzięki całkowicie zmodernizowanemu systemowi dźwięku, konstrukcji mikrofonu redukującego szumy oraz komfortowi użytkowania zapewnianemu przez materiały wykorzystywane w odzieży sportowej. Słuchawki Arctis 5 posiadają podświetlenie RGB, balans dźwięku pomiędzy rozmową a grą, dźwięk przestrzenny 7.1. Kompatybilne są z PC, Mac, Xbox, PlayStation, urządzeniami mobilnymi i platformami VRowymi.

Ergonomiczna mysz z sensorem TrueMove3 zapewniającym 12 000 CPI oraz 350 IPS. TrueMove3 to sensor zaprojektowany wspólnie z liderem branży – firmą PixArt. Zamiast skupiać się na wielkości CPI TrueMove 3 został stworzony w taki sposób, aby przesunięcie myszki o określoną odległość sprawiło, że kursor przesunie się dokładnie o taką samą wartość uzyskując efekt śledzenia 1 do 1.

Najważniejsze cechy

  • • Pierwszy na świecie esportowy sensor 1 do 1
  • • Mechaniczne przyciski z żywotnością 50 mln kliknięć
  • • Ergonomiczny, praworęczny design
  • • Silikonowe wstawki na bokach

Zaprojektowana by sprostać surowym wymaganiom profesjonalnych graczy. Jej powierzchnia zapewnia olbrzymią skalę prędkości i przyspieszenia oraz szybką reakcję na ostre ruchy a wszystko to dzięki odpowiednio rzadkiemu ułożeniu włókien w tkaninie oraz bardzo niskiemu współczynnikowi tarcia. Spód podkładki wykonano z antypoślizgowego kauczuku aby zapobiec jej niekontrolowanemu przemieszczaniu.

Poznaj nową broń od SteelSeries jaką jest pełnowymiarowa klawiatura membranowa Apex 150. To właśnie ta klawiatura została wyposażona w innowacyjne przełączniki Quick Tension, które gwarantują trwałość klawiszy do 20 milionów kliknięć. Apex 150 to nie tylko wytrzymałość, ale również agresywna stylistyka z 5-strefowym podświetleniem RGB Prism. Wejdź do gry w imponujący sposób z klawiaturą Apex 150.

Regulamin konkursu