MINISE przed Meczem Gwiazd PLE: Nie liczą się fragi, tylko wygrana mojej drużyny!

Mecz pokazowy z udziałem 10 zawodników Polskiej Ligi Esportowej z okazji rozpoczęcia współpracy z STS startuje dzisiaj o 16:00. Gracze bukmachera w drodze głosowania wybrali dwóch kapitanów – MINISE’a i Furlana – których drużyny staną naprzeciw siebie w dwumapowym starciu. Choć kursy wskazują, że większe szanse na zwycięstwo ma #teamFURLAN, w wygraną #teamMINISE wierzy niemal połowa typujących.

W odbywającym się przed tygodniem drafcie obaj kapitanowie dobrali zawodników do swoich składów. Furlan naturalnie wskazał na TOAO, doświadczonego peeta, a także popularnego Luza i młody talent – LTNa. Ekipę MINISE’a tworzy jego kolega z drużyny – reatz, duet z zespołu x-kom: tecek i stark, a także wywodzący się z Izako Boars nawrot.

Analitycy STS w roli faworyta stawiają #teamFURLAN, na zwycięstwo którego kurs wynosi 2.30. Gracze bukmachera dają jednak wyrównane szanse obu ekipom, bowiem w wygraną #teamMINISE wierzy prawie połowa z nich.

W obliczu nadchodzącego Meczu Gwiazd PLE o swoim podejściu do spotkania opowiedział kapitan grający na co dzień w PRIDE. “Mam w składzie reatza, moim zdaniem najlepszego gracza z całej puli. Jest też stark, z którym znam się kupę czasu, tecek, który przyda się w roli IGLa, a także nawrot, który jest stosunkowo nowy na scenie, ale rozdaje dobre heady. Osobiście dla mnie nie liczą się fragi, tylko wygrana mojej drużyny!” – stwierdził MINISE.

Transmisję z Meczu Gwiazd PLE będzie można śledzić od godziny 16:00 na kanale twitch.tv/inetkoxTV.