Mamy komplet! Pompa Team zamyka grono bezpośrednio zaproszonych drużyn League of Legends do drugiego sezonu Polskiej Ligi Esportowej. Reszta ekip o udział w rozgrywkach powalczy w kwalifikacjach.

Pewnie rozegrana faza grupowa dała im awans do etapu pucharowego. I choć w półfinale, a następnie meczu o trzecie miejsce lepsi okazywali się ich rywale, Pompa Team zakończył inauguracyjny sezon Polskiej Ligi Esportowej na wysokim, czwartym miejscu. Zagwarantowało mu to nie tylko nagrodę pieniężną w wysokości 9,400 złotych, ale również miejsce w drugiej odsłonie zmagań.  Przypomnijmy, że organizacja swoich graczy wystawi także w lidze Counter-Strike’a: Global Offensive, do której również została zaproszona.

Zespół w przerwie na okienko transferowe nie próżnował i poczynił w składzie odczuwalne zmiany. Trykoty Pompa Team zrzucili Karol ‘t4nk’ Słomka oraz Oskar ‘Raxxo’ Bazydło. W ich miejsce z zagranicy sprowadzeni zostali Jakub ‘Cinkrof’ Rokicki oraz Patryk ‘Mystiques’ Piórkowski.

Skład Pompa Team:
Marcin ‘Unknown ‘ Kubicki – Top
Jakub ‘Cinkrof ‘ Rokicki – Jungler
Mateusz ‘Matisław’ Zagórski – Mid
Łukasz ‘Puki Style’ Zygmunciak – AD Carry
Patryk ‘Mystiques’ Piórkowski – Support

Pompa Team, dołączając do Team DPD, Team 1 oraz AGO Gaming, zamknął grono zespołów bezpośrednio zaproszonych do rozgrywek League of Legends w Polskiej Lidze Esportowej. Resztę uczestników poznamy po zakończeniu kwalifikacji!