Już tylko kilka dni oddziela nas od finałów Polskiej Ligi Esportowej! 4 lipca najlepsze drużyny zmierzą się w walce o nagrodę główną fazy playoff – 46 000 złotych!

Wśród partycypujących zespołów trudno wskazać jednoznacznego faworyta. Fazę zasadniczą zwyciężyli e-Meryci, jednak w spotkaniu siódmej kolejki Tabasko i spółka tylko zremisowali z Team DPD, co zwiastuje niezwykle wyrównane spotkania. Ta para spotka się jednak najwcześniej w finale, gdyż Kubon z kolegami w półfinale podejmie ekipę z trzeciego miejsca w tabeli – Pompa Team.

Finałowy kwartet zamyka AGO Gaming. Przed rozgrywkami powszechnie uważani za faworytów, teraz grający ze sobą ostatnie mecze – aż czterech zawodników tej drużyny podpisało zagraniczne kontrakty i faza playoff  jest dla nich występem pożegnalnym. Czy poradzą sobie z e-Merytami? Przekonamy się już niebawem – 4 lipca od godziny 14:00 rozpocznie się transmisja na kanale ESPORTNOW. Na stanowiskach komentatorskich doskonale znane Wam z fazy zasadniczej PLE trio – Damian “Nervarien” Ziaja, Norbert “Dis” Gierczak oraz Łukasz “Leo” Mirek.