Inauguracyjny dzień trzeciej kolejki Polskiej Ligi Esportowej przyniósł niemałe niespodzianki. O to, jak mogą potoczyć się kolejne mecze, zapytaliśmy Olka ‘vuzzey’a’ Kłosa.

Choć pierwszego dnia kolejki PRIDE zdołało ostatecznie pokonać Check Point, Team Kinguin niespodziewanie zremisowało z dużo mniej doświadczonym SEAL Esports. To jednak nie koniec emocji. Przed nami jeszcze trzy pojedynki trzeciej kolejki. Izako Boars podejmie tomorrow.gg, INETKOX zagra z Pompa Team, a AGO Gaming stanie naprzeciw Venatores. Jakie wyniki przewiduje dziś nasz ekspert i komentator – Olek ‘vuzzey’ Kłos?

18:00 – Izako Boars vs tomorrow.gg

To ostatnie spotkanie Izako Boars z Mateuszem ‘Szoszonem’ Lewickim w roli standina. Fakt ten może w pewien sposób dać „Dzikom” swobodę gry i na swojej mapie nie powinni mieć problemów. Nie spodziewam się jednak jednostronnego pojedynku z tomorrow.gg, a wręcz przeciwnie. Prawdopodobny wynik to 1:1 – zaznacza Kłos.

20:00 – INETKOX vs Pompa Team

Drużyna INETKOX w poprzedniej kolejce zaskoczyła, urywając mapę graczom Venatores. W tym przypadku jednak, jeżeli Pompa Team nie popełni błędów „Myśliwych”, powinniśmy zobaczyć, jak podopieczni Szymona Kasprzyka zgarniają 3 punkty – przekonuje vuzzey.

22:00 – AGO Gaming vs Venatores

To chyba najpewniejszy mecz tego dnia. Gracze AGO Gaming i Venatores w weekend rozgrywali LAN-y. Różnica jest taka, że AGO wróciło zadowolone z drugiego miejsca w Niemczech, a Venatores podłamane porażką w ćwierćfinale w Poznaniu. Widać, że ekipa „Myśliwych” boryka się ostatnio z problemami, które mogą spowodować, że w tej kolejce nie zdobędą żadnych punktów – mówi nam komentator.

Wieczór z Polską Ligą Esportową rozpocznie się już o 18:00. Pierwsze dwa spotkania skomentują Adam ‘destru’ Gil i Olek ‚vuzzey’ Kłos, a spotkanie AGO Gaming vs Venatores Patryk ‘easy’ Dzięcioł i ponownie vuzzey.