Za nami druga kolejka rozgrywek w Polskiej Lidze Esportowej. Poznaliśmy wyniki 8 kolejnych spotkań, gdzie w akcji oglądaliśmy najlepszych zawodników nad Wisłą. Pora abyście poznali najlepszych graczy minionego tygodniu, którzy w pozytywny sposób pokazali się w meczach Counter Strike: Global Offensive i League of Legends.

 

Marcin „LTN” Krzemiński, zawodnik Pompa Team.yellow w ubiegłym tygodniu stoczył bardzo trudny mecz derbowy. Jego formacja podejmowała drugi zespół spod tej samej bandery – Pompa Team.black. Pochodzący z Wyszkowa gracz był kluczową postacią w swojej formacji. Jego entry fragi i ace’y wyglądały bardzo efektywnie. Nic więc dziwnego, że udało mu się zdobyć 54 fragi, ginąc przy tym zaledwie 32 razy. Marcin mimo swojego młodego wieku nie bał się zaprezentować swoich umiejętności przed kilkutysięczną publicznością na streamie.

 

Wojciech „Tabasko” Kruza, jungler formacji e-Meryci mimo, że na codzień występuje w amerykańskiej organizacji Reign, gra także w Polskiej Lidze Esportowej. Idzie mu naprawdę nieźle. To już drugi tydzień, gdy jego zespół punktuje i póki co jako jedyny nie przegrał ani jednej mapy. Duża w tym zasługa samego Wojtka, który na dwóch ostatnich mapach grał jak z nut. Wciąż pamiętamy te dzidy i agresywne wejścia na Nidalee. Tabasko podczas drugiej kolejki uzyskał KDA wynoszące 10.