To było chyba najbardziej wyrównane starcie w tej kolejce Polskiej Ligi Esportowej w League of Legends. Illuminar Gaming podejmowało Egamink Esport, a spotkanie obfitowało w wiele niespodzianek.

Pierwszy mecz był bardzo wyrównany. Obie drużyny raz po raz atakowały się na różnych liniach, przez co ciężko było tak naprawdę określić kto dokładnie wygrywa. Decydujące jednak okazały się zagrania w 23. minucie, które dały IHG Barona. Dzięki temu wzmocnieniu wzięli dwa inhibitory w bazie oponenta, co było początkiem końca. Cztery minuty później domknęli grę, wygrywając pewnie pierwsze spotkanie.

Kolejne starcie przyniosło nam równie wiele emocji. Do samego końca obie drużyny walczyły zaciekle, wymieniając się raz po raz kolejnymi zabójstwami. Kiedy wydawało się, że jakaś akcja będzie kluczową, wtedy druga drużyna natomiast odpowiadała, toteż nie wiadomo było kto jest górą w tym spotkaniu. Finalne rozwiązanie przyniosła walka w 35. minucie, kiedy to IHG udało się zabić carry przeciwnej drużyny i zakończyć to spotkanie, dzięki czemu wygrali 2:0 w tym BO2.

Mecz można obejrzeć na kanale ESPORT NOW w zakładce „Filmy”.